šeit social

Рабочие дни: 10:00 - 16:00

Суббота/Воскресение: Выходной

			Tūrisma aģentūras Rīgā, tūrisma aģentūra, pēdējā brīža ceļojumi
Tūrisma aģentūras Rīgā, tūrisma aģentūra, pēdējā brīža ceļojumi no Ozolciems tūre.

Tūrisma aģentūras Rīgā palīdzēs nokļūt jebkurā pasaules malā

Tūrisma aģentūras Rīgā palīdzēs nokļūt jebkurā pasaules malā

Rīga – brīnišķīga pilsēta, taču kāpēc jāsēž visu mūžu mājās? Dodieties uz jebkuru pasaules malu, neskatoties uz gadalaikiem. Ceļojumu noorganizēs tūrisma aģentūras Rīgā! Iesakām pasūtīt ceļazīmi iepriekš, taču, ja Jūs gribat nekavējoties doties savā sapņu ceļojumā, izvēlieties sev atbilstošo pēdējā brīža ceļojumu variantu, kuru piedāvā mūsu kompānija Ozolciems Tūre. Pie mums var saņem plašu pakalpojumu klāstu. Ar katru klientu mēs strādājam individuāli, cenšoties izpildīt visas viņa prasības un vēlmes.

Ko mūsu tūrisma aģentūra piedāvās Jums Rīgā?


Mēs veiksmīgi strādājam tūrisma nozarē jau 20 gadus, ikdienas organizējot atpūtu Rīgā, Latvijā un citās pasaules valstīs. Mēs piedāvājam iegādāties lētas grupveida ekskursiju tūres un pasūtīt VIP braucienu atsevišķos maršrutos. Jebkurā gadījumā, mēs esam gatavi uzņemties daudzās rūpes par braucienu organizāciju.

Atnākot pie mums, Jūs varat būt pārliecināti ka:


  • Mūsu tūrisma aģentūra rezervēs nepieciešamās avio un dzelzceļa biļetes, kā arī nodrošinās biļetes uz prāmjiem vai autobusos.
  • Rezervēs nepieciešamās viesnīcas visā brauciena garumā.
  • Palīdzēs noformēt visus nepieciešamos dokumentus, ieskaitot vīzas un apdrošināšanu, ko nevar piedāvāt citas tūrisma aģentūras Rīgā.
  • Piedāvās ekskursiju programmu jebkurā pasaules pilsētā, ņemot vērā Jūsu intereses.
  • Ja gribat izbraukt pēc iespējas ātrāk, pēdējā brīža ceļojumi par pārsteidzoši zemām cenām, būs labākā izvēle.

Daudzi mūsu tūrisma kompānijas Ozolciems Tūre klienti, kuri nāk pasūtīt ceļojumu, precīzi zin, kur grib doties atpūsties; taču ir arī tādi, kuri vēl nezin savu galamērķi, taču sapņo par romantisku ceļojumu vai vēlās uz kādu laiku izrauties prom no civilizācijas. Mēs esam gatavi palīdzēt ikvienam. Ja Jūs vēl neesat izdomājuši savu maršrutu, nāciet pie mums – sniegsim konsultāciju!

Mēs izstāstīsim par dažādu valstu kultūras, vēsturiskajām un klimatiskajām īpatnībām. Parādīsim fotogrāfijas, ekskursiju un izklaides programmu detalizētus aprakstus. Mēs izmantojam dažādas iespējas organizēt aizraujošu braucienu: pasūtīsim biļetes uz Vīnes Operu, uz Lisabonas bezasiņu koridu, slēpošanas vai SPA kūrortiem, piedāvāsim ielūgumu Somijas Santa Klausa – Joulupukki rezidences apmeklēšanai. Mēs piedāvāsim dažādus variantus, bet Jūs pieņemsiet lēmumu par braucienu, ņemot vērā savas vēlmes un finansiālās iespējas.

Mūsu tūrisma aģentūra atrodas Rīgā, bet mēs nosūtām ceļotgribētājus apkārt visai pasaulei. Sazinieties ar mums jebkurā laikā!

Назад к списку