šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

SKOTIJA, VELSA, ANGLIJA NO LAMANŠA ŠAURUMA LĪDZ LOHNESA EZERAM

 • KALE – STRATFORDA PIE EINOVAS - KARLAILA – GLĀZGOVA – EDINBURGA – ABERDĪNA – INVERNESA – LEĢENDAM APVITAIS LOHNESA EZERS – KALEDONIJAS KANALS – BENNEVIS KALNS – DUFTONA – VISKIJA DEGUSTĀCIJA – FORT VILJAM – EILAN DONAN PILS – SKJE SALA – STIRLINGA – BIRMI
 • 12 dienas ()
 • 12 dienas/ Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: 620 €

Pilns apraksts:

Valsts: Lielbritānija

SKOTIJA, VELSA, ANGLIJA NO LAMANŠA ŠAURUMA LĪDZ LOHNESA EZERAM

KALE – STRATFORDA PIE EINOVAS - KARLAILA – GLĀZGOVA – EDINBURGA – ABERDĪNA – INVERNESA – LEĢENDAM APVITAIS LOHNESA EZERS – KALEDONIJAS KANALS – BENNEVIS KALNS – DUFTONA – VISKIJA DEGUSTĀCIJA – FORT VILJAM – EILAN DONAN PILS – SKJE SALA – STIRLINGA – BIRMINGEMA – BRISTOLE – LONDONA – ANTVERPENE - BRAUNŠVEIGA

20.05. – 31.05.2016.                                                     10.08 – 21.08.2016

12 dienas/ Visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena € 880

 

1. diena. 20.05., 10.08. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Slubices apkaimē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

2. diena. 21.05., 11.08 „Jaunu iespaidu gaidās...”
Brokastis*. Pārbrauciens pa Vāciju. Vakarā ierašanās Francijas pilsētā Kalē. Pastaigas ekskursija par papildus samaksu 15€. Nakts viesnīcā 2* Kalē apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

3. diena. 22.05., 12.08. „Sveicinātas Britu salas...”
Brokastis*. Pārbrauciens ar prāmi uz Lielbritāniju, šķērsojot Lamanša šaurumu un vērojot Duvras baltās klintis. Pārbrauciens uz centrālangliju. Stratforda pie Eivonas upes, Šekspīra pilsēta. Ziedos slīgstoša pilsētiņa ar koka namiem pat no 14. gadsimta. Šekspīra dzimtā māja, muzejs, Sv. Trīsvienības baznīca. Ekskursija un brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā 2* Kārlailas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

4 diena. 23.05., 13.08. „Sākam iepazīt Skotiju...” 
Brokastis*. Laiks ceļā. Glāzgova – pilsēta darbarūķis Klaidas upes krastos. Katedrāle, universitātes, Sv. Džordža skvērs, gājēju iela, ostas rajons u.c. Pārbrauciens uz karaļu pilsētu Edinburgu. Iepazīšanās ar pilsētu Karaļa pils, vecais cietoksnis, Karaliskā jūdze, Princeses iela. Ekskursija pilsētā un brīvs laiks. Nakts viesnīcā 2* senās Skotijas galvaspilsētas Pērtas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

5. diena. 24.05., 14.08. „Zaļie Skotijas pakalni un viskijs...”
Brokastis*. Brauciens gar tīreļiem, pakalniem uz Ziemeļjūras krastu. Stovnhevena, neliela zvejnieku pilsētiņa pie klinšaina krasta. Rožu un granīta pilsēta Aberdīna. Gan vecās, gan jaunās mājas tikai no granīta ar plēstā akmens jumtiem. Pa skaistiem panorāmas ceļiem dosimies uz Viskija zemi. Apmeklēsi viskija ražotni Spejas upes baseinā, Duftonas apkārtnē. Pārbrauciens uz Invernesu. Nakts viesnīcā 2* Inverneses apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

6. diena. 25.05., 15.08. „Lohnesa ezera noslēpumi...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Lohnesa, Loh Oi ezeriem. Pilnas dienas ekskursija uz Lohnesa un Loh Oi ezeriem. Apmeklēsim Lohnesa ezera monsra centru, kur varēsiet iepazīties ar ar noslēpumiem. Kaledonijas kanāls, augstākais Skotijas un Lielbritānijas kalns Bennevis. Fort Viljam un Fort August pilsētiņas. Eilan Donan pils. Neliels priekštats par Skje salu. Atgriešanās Invernesā. Nakts viesnīcā 2* Invernesas apkārtnē Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

7. diena. 26.05., 16.08. „Skotijas zaļie pakalni...”
Brokastis*. Brauciens pa slavenajām Skotijas augstienēm – Grampjanu kalniem uz Stirlingu. Cietoksnis un Vecpilsēta. Zaļie pakalni un ziedošas ceļmalas. Pārbrauciens uz Angliju. Nakts viesnīcā 2* Mančesteras apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.22.

8. diena. 27.05., 17.08. „Velsa un Anglija...”
Brokastis*. Birmingema – pilsēta kosmopolīts. Savulaik attīstītās rūpniecības dēļ šeit ieradušies visdažādākās ādas krāsas un tautību cilvēki. Pastaiga pilsētā. Pārbrauciens uz Lielbritāniju. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25€) uz Velsu. Skaistākā Velsas pilsēta Bristole. Bristole – viena no senākajām un nozīmīgākajām Anglijas tirdzniecības pilsētām. Pastaiga pa pilsētu. Jūs redzēsiet  krāšņo Bristoles katedrāli, gotisko Sv. Marka baznīca un citus objektus, kā arī pilsētas simbolu Kliftonas iekārtais tilts pār Eivonas aizu. Nakts viesnīcā 2* Londonas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

9. diena. 28.05., 18.08. „Vismaz reizi mūžā šī pilsēta ir jāapmeklē!..”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Londonu. Pilnas dienas ekskursija, kuras laikā Jūs redzēsiet pilsētas vēsturisko centru: Big-Ben – slavenāko pulksteni pasaulē, Tauera tiltu – Viktorijas laika gotikas šedevru, Bekingemas pili, Parlamenta ēku, Trafalgara laukumu, Temzas krastmalu, Taueru. Pēc ekskursijas brīvs laiks, suvenīru iegādei. Vakarā atgriešanas viesnīcā 2* Londonas apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

10. diena. 29.05., 19.08. „Atpakaļ uz kontinentu...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz Duvru. Prāmis uz Kalē. Ierašanās viesnīcā BeļģijāAntverpenes apkārtnē. Vēsturiskā Flandrijas pilsētā un Rubensa dzimtenē - Antverpenē. Pastaigas ekskursija Antverpenē (par papildus samaksu 15 €). Sīksta, internacionāla, neatkarīga un lepna pilseta. Vecpilsētas un grandiozās, flāmu gotikas stilā celtās Dievmātes katedrāles apskate. Antverpene ir vieta, kur visvairāk ir apstrādāti dimanti, tā glabā senas tradīcijas šajā jomā. Nakts viesnīcā 2* Antverpenes apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

11. diena. 30.05., 20.08. „Pa ceļam uz mājām Braunšveiga...”
Brokastis*. Brauciens pa Nīderlandi un Vāciju. Īsa pastaiga vēsturiskajā Vācijas pilsētā Braunšveigā. Šeit Jūs redzēsiet Katedrāli, brīnišķīgo Rātsnamu, kā arī vēstures elpas ieskautas senas mājiņas. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkārtnē. Plānotais ierašanās laiks ~ pl.23.

12. diena. 31.05., 21.08. „Ar jauniem iespaidiem mājup...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Latvija. Vēlu vakarā/ naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība

 • Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
 • atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
 • grupas vadītāja pakalpojumi,
 • Apskates ekskursija Londonā vietēja gida pavadībā

Piemaksas un papildus izdevumi :

 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā  € 216
 • piemaksa par papildvietu autobusā   170
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • AAS "BALTA''  medicīniskā apdrošināšana 10,80 € (65-74 gadu vecums 21,60 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz uz Lohnesa, Loh Oi ezeriem 45 €; Izbraukuma ekskursija uz Londonu 45 €; izbraukuma ekskursija uz Velsu 25 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 115 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 103.50 €, bērniem līdz 16g. 80.50 €.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:Latvijas nepilsoņiem – vīza ~100 € (dokumentu iesniegšana 30. dienas pirms ceļojuma).
Pastaigas ekskursija Buloņa 15 €; ekskursija Antverpenā 15 €, Pastaiga ekskursija Kalē 15 €;Lohnesa monstra centrs 8 £, bērniem no 6 līdz 15 gadiem – 6,45 £; Eilan Donan pils 9 £; Edinburgas cietoksnis 17 £, bērniem no 5 līdz 15 gadiem - 9.90 £ Sabiedriskais transports Londonā (1 un 2 zona) 5,50 £; Vestminstras abātija 20 £; Madam Tiso muzejs ~ 23,10 £; Šerloka Holmsa muzejs 15,£; Panorāmas rats "Londonas acs" 19,35 £; Tauers 24.50 £; Pastaigas ekskursija Antverpenē 15 €. 2015. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30 tūristi.

• Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojuma laikā.

• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīga ceļu satiksmes situācija)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 579104430, AAS "BALTA"

Operators: SIA „Ozolciems Tūre” Klienta paraksts

_________________________ _______________________________

Fotogrāfijas: