šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Ceļojumi uz Rumāniju, aviobiļetes, lēti ceļojumi
Ceļojumi uz Rumāniju, aviobiļetes, lēti ceļojumi no tūrisma aģentūre Ozolciems Tūre

Pie mums ir pasūtāmi ceļojumi uz Rumāniju – izjūtiet šīs valsts atmosfēru!

Vai Jūs gribat viena ceļojuma laikā paspēt apskatīt Rumānijas izcilākās vietas? Tad nāciet uz tūrisma aģentūru Ozolciems Tūre, kuras piedāvājumā ir lēti ceļojumi. Šādā veidā Jūs ietaupīsiet laiku un naudas līdzekļus. Ja Jūsu izvēle būs ceļojumi uz Rumāniju, iegūsiet iespēju apmeklēt vienu no labākajiem Eiropas slēpošanas kūrortiem, gremdēties teiksmainajā Transilvānijas atmosfērā, pagozēties saulē Melnās jūras pludmalēs.

Ko varēs apskatīties izvēloties ceļojumus uz Rumāniju?

Pirmkārt, valsts piesaista tūristus ar piesātinātām, interesantām programmām, pateicoties kurām, var uzzināt visu par gotiska stila cietokšņiem, bijušo karaļu rezidencēm, pilīm, valsts lielākajām pilsētām. Nevar pat iedomāties braucienu bez šādu vietu apmeklēšanas. Papildus tam, tie, kuri vēlās, varēs pilnībā izbaudīt ezeru teiksmainās peizāžas, izvēloties pārgājienus kalnos.

Rumānija daudziem cilvēkiem ir pazīstama kā valsts, kura piepildīta ar mistisko atmosfēru un viduslaiku garu. Tieši šeit ir dzimis Vlads Cepešs, kurš pazīstams kā grāfs Drakula.

Dodoties ceļojumos ar mūsu tūrisma aģentūras palīdzību, Jūs gūsiet unikālu iespēju apmeklēt vispievilcīgākās vietas, iepazīstoties ar valsts noslēpumaino kultūru. Jūs varēsiet iegādāties piemiņas suvenīrus, kurus izgatavo vietējās rokdarbnieces.

Kāpēc ceļojumi uz Rumāniju būtu jāpasūta tūrisma aģentūrā Ozolciems Tūre?


  • Piedāvājam lētus ceļojumus ar interesantiem maršrutiem.
  • Pie mums strādā īsti profesionāļi, kuri teicami tiks galā ar jebkuru uzdevumu.
  • Piedāvājam izdevīgu sadarbību.
  • Pie mums vienmēr ir izdevīgi, aktuāli piedāvājumi.
  • Braucieniem tiek izmantoti komfortabli, mūsdienīgi autobusi.

Var droši teikt, ceļojumi uz Rumāniju iepatiksies ne tikai tiem, kuriem patīk biedējoši stāsti, bet arī tiem, kuri vēlās detalizētāk uzzināt par Transilvānijas tradīcijām, palūkoties uz Karpatu kalniem, apmeklēt ziemas kūrortus ar teicami izstrādātu infrastruktūru, slēpošanas trases.

Ja Jūsu izvēle būs ceļojumi uz Rumāniju tūrisma aģentūrā Ozolciems Tūre, varat pat nešaubīties, ka ceļojums Jums tik tiešām iepatiksies, atstājot tikai pozitīvas emocijas. To izdodas sasniegt pateicoties tam, ka mums ir liela pieredze tūrisma jomā, pieejamas lētas aviobiļetes par izdevīgu cenu, ja autobuss kaut kādu iemeslu dēļ nederēs un darbojas teicama profesionāļu komanda.

Atpakaļ uz sarakstu