šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Pēdējā brīža piedāvājumi, ceļojumi uz Kipru, ceļojums uz Maldivu salām

Pēdējā brīža piedāvājumi no Rīgas – satriecoša atpūta par pieņemamu cenu!

Ikvienam ir tiesības atpūsties, jo tā ir lieliska iespēja ne tikai izkļūt no ikdienas rutīnas, steigas, darba, bet arī atjaunot veselību, uzlabot garastāvokli, pamainīt apkārtējos apstākļus. Tā vēl ir arī satriecoša iespēja apmeklēt citu pilsētu, valsti, apmierināt savu ziņkāri, intereses. Daudzi savai atpūtai izvēlās atpazīstamus kūrortus ārzemēs. Īpaši populārs ir ceļojums uz Maldivu salām, ceļojumi uz Kipru un citām salām. Taču, tā kā tas ir dārgs prieks, ikviens vēlās ietaupīt, cik vien iespējams. Viens no šādiem veidiem ir – pēdējā brīža piedāvājumi. Tūrisma firmā Ozolciems Tūre ļoti bieži ir pieejami pēdējā brīža piedāvājumi no Rīgas. Daudzi ceļotāji jau ir izmantojuši mūsu izdevīgos piedāvājumus.

Iemesli, kāpēc pēdējā brīža piedāvājumi no Rīgas ir izdevīgi iegūstami tieši pie mums?

  • Mūsu firma jau sen sadarbojas ar ļoti daudziem uzticamiem tūroperatoriem, kuri ir labi sevi rekomendējuši.
  • Ceļotāji, kuriem nepieciešami ceļojumi uz Kipru vai citām salām, iegādājoties pēdējā brīža piedāvājumus no Rīgas, ievērojami ietaupa uz atlaidēm, turklāt būs apmierināti ar augsto apkalpošanas kvalitāti, komfortu un lielisko izklaides programmu.
  • Mūsu mājas lapā ir milzīga interesantu piedāvājumu datubāze, kura regulāri tiek papildināta ar jauniem variantiem, kas dod iespējas pavadīt savas brīvdienas jebkurā eksotiskā valstī, turklāt ietaupot lielus naudas līdzekļus. Biežāk pārbaudiet piedāvājumus, tas palīdzēs atrast vislabāko variantu. Vienīgi, ja Jums nepieciešami pēdējā brīža piedāvājumi no Rīgas, jābūt gataviem doties ceļojumā tuvākajās dienās vai pat stundās.
  • Kvalificētie kompānijas konsultanti jebkurā laikā ir gatavi atbildēt uz visiem klientu jautājumiem, palīdzēt izvēlēties labāko ceļojumu, kā arī sniegt jebkuru informāciju par lētiem lidojumiem.
  • Meklēšanas sistēmu var izmantot jebkurš cilvēks – viss šeit ir ļoti labi saprotams, ērts.

Mēs esam pārliecināti, ja Jūs nolemsiet sazināties ar mums – būsiet apmierināti. Saņemot lielu daudzumu neaizmirstamu, spilgtu iespaidu, emociju, teicamu noskaņojumu, enerģijas lādiņu ilgam laikam, Jūs noteikti gribēsiet vēlreiz atgriezties šeit vai citās vietās, kuras rada līdzīgu sajūtu. Bet tūrisma firma Ozolciems Tūre ar prieku palīdzēs Jums ietaupīt uz atpūtas rēķina.