šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Ceļojumi, pēdējā brīža ceļojumi, pēdējā brīža piedāvājumi

Kas jāņem vērā, ja ir pieejami ceļojumi, izmantojot pēdējā brīža piedāvājumus?

Droši vien daudziem ir zināma situācija, kad dodoties ilgi gaidītajā atvaļinājumā, Jūs aizmirstat mājās visnepieciešamāko Jums lietu. Lai tas tā nebūtu, nepieciešams iemācīties pareizi sagatavoties. Lielākais vairums tūristu gatavojas ceļojumam jau vairākas dienas iepriekš, tači ir tādi, kuri to dara pēdējā momentā. Šajā gadījumā nav jābrīnās, ka aizmirsīsiet mājās pašu galveno. Rekomendējam, pāris nedēļas iepriekš sastādīt pilnu sarakstu, kas būs vajadzīgs braucienā. Tad risks, ka kaut kas tiks aizmirsts, būs minimāls. Turklāt Jūs ietaupīsiet daudz laika, nervu un līdzekļu, ja kaut ko vajadzēs iegādāties uz vietas. Taču, ko darīt, ja Jums tiek piedāvāti pēdējā brīža piedāvājumi? Ja tie nav Jūsu pirmie pēdējā brīža ceļojumi, šādu sarakstu jāsastāda ļoti laicīgi, lai būtu pietiekami daudz laika visu sagatavot. Tūrisma kompānijā Ozolciems Tūre ir atrodami daudzi pēdējā brīža piedāvājumi.

Kas jāņem vērā, ja ir pieejami ceļojumi, izmantojot pēdējā brīža piedāvājumus?

Kādi zemūdens akmeņi ,var traucēt iegādāties pēdējā brīža piedāvājumus?

  • Pēdējā brīža piedāvājumi ne vienmēr ir pieejami. Tāpēc, ja Jūs plānojat atvaļinājumu noteiktā datumā, vēloties ietaupīt, iegādājoties lētu ceļojumu, tas ne vienmēr ir realizējams, ja nu vienīgi paveiksies. Ja paveiksies, ceļojumi ir iespējami vai nu pēc pāris dienām, vai pat stundām. Esiet tam gatavi.
  • Jābūt gataviem tam, ka atbraucot varēsiet izvietoties ne tajā populārākajā viesnīcā, bet gan tajā, kur ir brīvas vietas. Turklāt, iespējams Jums nebūs derīgi termiņi vai pēdējā brīža ceļojumu ilgums, arī tas ir jāņem vērā.
  • Jābūt atvērtiem tūrisma aģentūru piedāvājumiem. Piemēram, Jums bija vajadzīgi pēdējā brīža ceļojumi uz kādu no Eiropas valstīm, bet parādījās neticami izdevīgs piedāvājums braucienam uz salām. Šajā gadījumā Jums jābūt gatavai derīgai ceļošanas vīzai, lai nevajadzētu atteikties no pasakainajiem piedāvājumiem par smieklīgu cenu. Turklāt, nepieciešama vēlme kardināli mainīt savu lēmumu.
  • Svarīgi ir ņemt vērā sezonalitāti, brīvdienu datumus, nacionālos svētkus, jo šajā laikā ir ļoti maz pēdējā brīža piedāvājumu.
  • Uzmanīgi izpētiet piedāvājumu paketi. Iespējams to saīsināja, lai piedāvājums kļūtu lētāks. Pēdējā brīža ceļojumi nevar būt identiski tiem, kuri tiek rezervēti savlaicīgi.
  • Tiek rekomendēts sadarboties ar tiem tūroperatoriem, kuri godīgi izpilda savas saistības.

Pēdējā brīža ceļojumi – tā ir iespēja tiem, kuri daudz ceļo, nav piesaistīti atvaļinājumu grafikiem, ir pieticīgi, mobili, kuri var viegli izvēlēties citu virzienu nekā bija plānots. Uzticoties Ozolciems Tūre, Jūs saņemsiet neaizmirstamu ceļojumu. Mēs garantējam, sadarbība ar mums sniegs Jums tikai patīkamus iespaidus, bet iegādātie pie mums pēdējā brīža ceļojumi, ļaus ietaupīt, dāvājot daudz neaizmirstamu emociju.

Atpakaļ uz sarakstu