šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Ceļojumi uz Bulgāriju, pēdējā brīža ceļojumi, ceļojumu piedāvājumi
Ceļojumi no Ozolciems tūre: ceļojumi uz Bulgāriju, pēdējā brīža ceļojumi, ceļojumu piedāvājumi. Labākie piedāvājumi!

Ceļojumi uz Bulgāriju – neaizmirstama atpūta par pievilcīgu cenu

Bulgārija – viena no jaukākajām saulainajām valstīm, kur jebkura atpūta kļūst par neaizmirstamu pasaku. Pateicoties izklaides centru, tūrisma bāžu un smilšaino pludmaļu lielajam daudzumam, brauciens uz šo valsti sniegs daudz prieka. Šeit var teicami atpūsties, uzkrāt spēkus un uzlādēties ar pozitīvo enerģiju. Ceļojumi uz Bulgāriju ir pasūtāmi firmā Ozolciems Tūre, mēs zinām, kā organizēt interesantu un piesātinātu atpūtu. Pēdējā brīža ceļojumi ļaus ietaupīt, taču ceļojumu piedāvājumi tāpēc nekļūs mazāk saviļņojoši un pievilcīgi.

Ko sola ceļojumi uz Bulgāriju

Daudziem, kad runā par Bulgāriju, tas asociējas ar smilšainajām pludmalēm un silto jūru. Taču šī valsts piedāvā arī savādākas iespējas brīnišķīgai atpūtai. Bagātās kultūras tradīcijas, vēsturiskie un arhitektūras pieminekļi, kalni, labsirdīgie iedzīvotāji – ceļojumi uz Bulgāriju ļauj pilnā mērā atslābināties un atpūsties no rūpēm.

Tā ir valsts, kur var teicami atpūsties jebkurā gadalaikā. Visā pasaulē ir pazīstami bulgāru slēpošanas kūrorti, kuri noteikti patiks aktīvās atpūtas cienītājiem.

Tie, kuri sapņo ceļot vasarā un savā acu priekšā redz zeltainās smiltis un silto jūru, spēs gūt neaizmirstamus iespaidus atpūšoties Bulgārijas kūrortos. Pēdējā brīža ceļojumi sniegs iespēju nokļūt šurp un teicami atpūsties šajā saulainajā valstī.

Šopinga jeb iepirkšanās tūres cienītājiem Bulgārija kļūs par patīkamu atklājumu. Šeit Jūs gaida plašā unikālu apģērbu ar izšuvumiem, oriģinālu sudraba un ādas suvenīru un smaržu izvēle. Īpaši populārs ir vietējais degvīns – rakija.

Kāpēc jāpasūta ceļojumi uz Bulgāriju firmā Ozolciems Tūre

Ja Jūs sapņojat izbaudīt šīs valsts neatkārtojamo skaistumu un Bulgārijas iedzīvotāju viesmīlību, nāciet uz Ozolciems Tūre un mēs izvēlēsimies atpūtu atbilstoši Jūsu budžetam un vēlmēm. Mūsu darbinieki izstāstīs par atpūtas niansēm katrā kūrortā un palīdzēs izvēlēties optimālāko variantu.

Jūs teicami pavadīsiet laiku un gūsiet neaizmirstamus iespaidus no ceļojumu piedāvājumiem uz Bulgāriju, ja pasūtīsiet ceļojumus uz Bulgāriju firmā Ozolciems Tūre, pie mums:

  • Strādā īsti profesionāļi, kuri nāks palīgā jebkurā momentā.
  • Mūsu bāze tiek pastāvīgi atjaunināta, Jums būs pieejami aktuālākie piedāvājumi.
  • Jums pirmajiem būs pieejami pēdējā brīža ceļojumi par pievilcīgām cenām.
  • Ceļojumu piedāvājumi dos iespēju Jums doties uz brīnišķīgo Bulgāriju.
  • Ceļojumi uz Bulgāriju Jums tiks piedāvāti par pievilcīgām cenām.

Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai atpūta Bulgārijā kļūtu neaizmirstama.

Atpakaļ uz sarakstu