šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Ceļojumi uz Portugāli, aviobiļetes, lētas aviobiļetes
Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Portugāli, aviobiļetes, lētas aviobiļetes. Ceļojumi uz Portugāli ar tūrfirmu Ozolciems Tūre sniegs neizdzēšamus iespaidus

Ceļojumi uz Portugāli ar tūrfirmu Ozolciems Tūre sniegs neizdzēšamus iespaidus

Tuvākajā laikā Jūs plānojat atvaļinājumu un sapņojat par neaizmirstamu atpūtu? Ja vēl neesat izlēmuši uz kurieni braukt, ceļojumi uz Portugāli – tas Jums būs vislabākais variants. Ja vēl turklāt ir nopērkamas lētas aviobiļetes, brauciens tiešām kļūs brīnišķīgs.

Kolorīta, neprognozējama, pilna avantūrisma, romantikas un piedzīvojumu valsts, nevienu neatstās vienaldzīgu. Tūristi šeit atradīs daudzas interesantas un iespaidīgas izklaides, ekskursijas, kultūras pieminekļus.

Ko iegūst klienti, ja jāizvēlās ceļojumi uz Portugāli mūsu firmā Ozolciems Tūre?

  • Burvīgu atpūtu jebkurā gadalaikā.
  • Teicamie sadarbības nosacījumi, kurus piedāvā mūsu tūrfirma, veicina klientu atgriešanos turpmākai sadarbībai.
  • 9 un 11 dienu tūres Jūs pavadīsiet ar komfortu.
  • Lētas aviobiļetes piesaista tūristus šai unikālajai valstij.
  • Mūsu tūrfirmā strādā uzmanīgi, komunikabli, kvalificēti darbinieki, kuri teicami padara savu darbu.
  • Mēs garantējam interesantas ekskursijas un maksimāli komfortablu lidojumu.

Ceļojumi uz Portugāli no tūrfirmas Ozolciems Tūre, tas ir ekskluzīvs piedāvājums, kurš noteikti Jūs priecēs.

Izvēloties ceļojumus uz Portugāli, Jūs varēsiet iepazīties ar interesantu senu Eiropas valsti, kura ir slavena ne tikai ar savu unikālo dabu, bet arī ar pārsteidzošu vēsturi. Atlidojot uz šo valsti, Jūs ar patiku staigāsiet pa viduslaiku portugāļu pilsētiņu šaurajām ieliņām un labirintiem, nebeidzot jūsmot par flīžu mozaīku, arhitektūru, strūklakām, ēku fasādēm.

Šeit jebkurā diennakts laikā nenāksies garlaikoties. Katrs atradīs izklaides pēc savas gaumes: „slinkajai atpūtai” ir daudzās pludmales, sporta izklaižu cienītājiem tiek piedāvāts vindsērfings, daivings, golfa laukumi. Turklāt, ir arī celiņi skrējējiem un veloceliņi. Ja runa iet par tūristiem, kuriem patīk ekskursijas, arī viņiem šeit būs savs pārsteigums – daudzi interesanti, pievilcīgi maršruti atstās neizdzēšamus iespaidus.

Tūrisma firma Ozolciems Tūre darīs visu iespējamo, lai Jūs varētu jūsmot par Portugāli, uzreiz izkāpjot no lidmašīnas. Mūsu darbinieki izvēlēsies Jums visinteresantākos un atbilstošākos Jūsu interesēm ceļojumus uz Portugāli un piedāvās lētas aviobiļetes. Ar mūsu firmu Jūs gaida īsta bauda!

Atpakaļ uz sarakstu