šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Ceļojumi uz Skotiju, ceļojumi ar autobusu no Rīgas, ceļojumi
Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Skotiju, ceļojumi ar autobusu no Rīgas, ceļojumi. Labākie ceļojumu piedāvājumi par izdevīgām cenām.

Ceļojumi uz Skotiju ar Ozolciems Tūre – satriecošas emocijas, iespaidi, kvalitatīva atpūta

Ceļojumi uz Skotiju – tā ir spilgta un neaizmirstama atpūta, neatkarīgi no tā, kāds ir gadalaiks. Šī valsts īpaši derēs tiem, kam patīk ceļojumi.

Skotija – tā ir neparasti skaista valsts ar lieliskiem dabas skatiem un satriecošu originālu kultūru. Atpūta Skotijā – teicama iespēja nogaršot īstu skotu viskiju, paklausīties dūdas, iepazīties tuvāk ar kultūru, vietējām paražām, tradīcijām, aprunāties ar vietējiem iedzīvotājiem. Šeit ir liels daudzums visdažādāko kultūrvēsturisko pieminekļu, pieejamas interesantas apskates vietas, kas noteikti būtu jāredz ikvienam.

Ceļojumi ar Ozolciems Tūre

Ja ceļojumi uz Skotiju ir sens Jūsu sapnis, nāciet uz mūsu tūrfirmu. Mēs ar prieku organizēsim Jums aviolidojumus, kas domāti nelielai 8 cilvēku grupai. Kaut arī tie būs individuālie ceļojumi nelielā kompānijā, ceļojuma cena būs tāda pati kā lielai grupai un tas arī piesaista aizvien vairāk tūristu šādiem ceļojumiem. Ja Jūs vairāk interesē brauciens ar autobusu, mūsu piedāvājumā ir ceļojumi ar autobusu no Rīgas, kuri sniegs neaizmirstamus iespaidus. Patiesi, emocijas, kuras izbaudīsiet apmeklējot šīs valsts interesantās pilsētas un apdzīvotās vietas, Jūs neaizmirsīsiet visu atlikušo mūžu. Mēs to garantējam.

Ceļojumi uz Skotiju ar firmu Ozolciems Tūre

Kāpēc ceļojumi uz Skotiju jāpasūta tieši mūsu kompānijā?

  • Piedāvājumu bāze regulāri tiek atjaunota un papildināta ar jauniem variantiem.
  • Pateicoties ērtajai meklēšanas sistēmai mūsu firmas mājas lapā un maksimālajai informācijai, ir teicama iespēja dažās minūtēs atrast piemērotus piedāvājumus, salīdzināt tos un izvēlēties sev vislabāko.
  • Daudzās visdažādākās tematiskās ekskursijas vai braucienus mēs nodrošināsim visaugstākajā līmenī.
  • Firmas darbinieki ļoti mīl savu darbu un ar prieku palīdzēs jums izvēlēties vislabāko ceļojumu uz Skotiju, lai Jūs varētu efektīvi izmantot savu dārgo laiku svešā zemē. Mēs izdarīsim visu iespējamo, lai ceļojumi ar Ozolciems tūre atstātu tikai patīkamus iespaidus un jūs gribētu atnākt pie mums atkal.
  • Mūsu mājas lapā ir atainoti tikai aktuālākie piedāvājumi un cenas. Viss ir precīzi un caurspīdīgi.
  • Lielais ceļojumu klāsts un plašais cenu diapazons ļauj ikvienam veikt savu izvēli.

Atpūta ar tūrfirmu Ozolciems Tūre iepriecinās klientus ar pieejamu cenu un daudzveidību. Mūsu piedāvājumā ir ceļojumi ar autobusu vai lidmašīnu no Rīgas. Mēs parūpēsimies, lai Jūs teicami pavadītu savu laiku un ilgi atcerētos savu atpūtu.

Atpakaļ uz sarakstu