šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Ceļojumi uz Horvātiju, ceļojumi uz Horvātiju ar autobusu, ceļojumi pa Eiropu
Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Horvātiju, ceļojumi uz Horvātiju ar autobusu, ceļojumi pa Eiropu. Jaunie piedāvājumi, izdevīgas cenas!

Ceļojumi uz Horvātiju – valsts, kuru tiešām būtu jāapmeklē

Horvātija pelnīti tiek uzskatīta par tīrāko vietu pasaulē. Ik gadu miljoniem tūristu atbrauc šurp, lai aplūkotu vecās ostas pilsētiņas, jahtas, zeltaini tīrās pludmales, kā arī izjust šīs vietas maigo klimatu. Tieši tāpēc ceļojumi uz Horvātiju ar autobusu ir tik pieprasīti.

Pateicoties tam, ka valstī ir teicami attīstīta ekskursiju tūrisma industrija, tik tiešām neviens negarlaikosies. Tiks piedāvāts maksimāli liels skaits maršrutu, jebkurai gaumei. Neviens nepaliks bez uzmanības. Turp braukt ir interesanti gan ar ģimeni, gan lielā draugu pulkā.

Kāpēc ceļojumi uz Horvātiju ir jāplāno ar tūrfirmu Ozolciems tūre?

Ja Jūs plānojat doties atvaļinājumā un gribat jautri pavadīt brīvo laiku, taču nevarat izlemt, kurp doties vai kādas vietas apmeklēt, mūsu firma ar prieku ir gatava sniegt savus pakalpojumus. Tiek organizēti ceļojumi pa Eiropu, izvēloties visneparastākās, originālākās tūres, kuras nevienu neatstās vienaldzīgu. Tieši tādas tūres ir ceļojumi uz Horvātiju ar autobusu.

Mūsu tūrfirmas organizētie ceļojumi uz Horvātiju, to priekšrocības:

  • Tūres, kuras ilgst 8-10 dienas, atstās neizdzēšamus iespaidus un daudzas pozitīvas emocijas.
  • Brauciens notiek komfortablā autobusā, tāpēc aizraujošā brauciena laikā Jūs nejutīsiet nekādas neērtības.
  • Jūs gaida interesantas ekskursijas.
  • Mūsu tūrfirmā strādā īsti profesionāļi, kuri savu darbu padara atbildīgi, ir atsaucīgi, ar viņiem tiešām nebūs nekādu problēmu.
  • Ceļojumi uz Horvātiju ar autobusu par pieņemamām cenām padarīs braucienu vēl patīkamāku.

Gribat izjust pārsteiguma un laimes atmosfēru? Ceļojumi uz Horvātiju – tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Jo šī ir valsts ar pārsteidzošām, brīnumjaukām dabas ainavām un milzīgu daudzumu kultūrvēsturisko pieminekļu.

Horvātija spēj pārsteigt visus tūristus un apmierināt to vajadzības, kaut arī tiem ir dažādas gaumes un intereses. Jums tur noteikti patiks, mēs par to esam pārliecināti! Nāciet uz tūrfirmu Ozolciems Tūre un mēs palīdzēsim padarīt Jūsu atpūtu neaizmirstamu un burvīgu. Pēc šāda brauciena Jums garantēti būs jaunu spēku pieplūdums un gribēsies šurp atgriezties vēlreiz.

Atpakaļ uz sarakstu