šeit social

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Sestdiena/Svētdiena: Brīvdiena

			Ceļojumi uz Čehiju, ceļojumi uz Šveici, autobusu tūres uz Eiropu
Tūrisma aģentūra Ozolciems tūre piedāvā: ceļojumi uz Čehiju, autobusu tūres, autobusu tūres uz Eiropu. Labākie ceļojumu piedāvājumi par izdevīgām cenām!

Autobusu ceļojumi uz Čehiju no tūroperatora Ozolciems Tūre – tas ir interesanti, informatīvi un lēti

Jūs neesat bijuši Čehijā? Ir pienācis laiks izvēlēties autobusu ceļojumus uz Čehiju, sarežģītas vēstures, pasakainas arhitektūras, aizraujošas un satriecošas kultūras un fantastisku dabas resursu īpašnieci. Ja Jums joprojām ir šaubas, izvēlēties autobusu ceļojumus uz šo valsti vai nē, ticiet, Čehija tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām valstīm Centrāleiropā, kurai ir neticami bagāts kultūrvēsturiskais mantojums. Praktiski ikvienā šīs valsts pilsētā ir liels daudzums izcilu kultūras un arhitektūras pieminekļu. Ieraudzīt to visu un baudīt patīkamus mirkļus piedāvā tūrisma aģentūra Ozolciems Tūre.

Čehija netiek uzskatīta par eksotisku valsti, taču tajā ir kaut kas noslēpumains un pievilcīgs tiem, kas pieradis izvēlēties autobusu ceļojumus pa Eiropu. Turklāt, Čehijā ir arhitektūras-vēstures centri, skaista daba, lieli rezervāti, liels daudzums slēpošanas kūrortu. Tāpat, izvēloties autobusu ceļojumus uz Čehiju, var pabūt balneoloģiskajos kūrortos, piemēram, Karlovy Vary un Frantiskovy Lazne.

Kāpēc autobusu ceļojumi uz Čehiju ir jāpasūta pie tūroperatora Ozolciems Tūre?


  • Mēs garantējam braucienu komfortablā autobusā.
  • Piedāvājam interesantu ekskursiju Prāgā, kopā ar vietējo gidu.
  • Piedāvājam komfortablus numurus viesnīcā.
  • Mēs esam noteikuši saprātīgas cenas autobusu ceļojumiem pa Eiropu.
  • Pie mums strādā īsti profesionāļi, gatavi jebkurā laikā palīdzēt it visā un visu pateikt priekšā. Jebkurā laikā tiek organizēti autobusu ceļojumi, pateicoties kuriem tūristi varēs efektīvi izmantot savu laiku un saņemt milzīgus iespaidus un pozitīvas emocijas.

Turklāt, ikviens, kas vēlās, var iegādāties autobusu ceļojumus uz Ungāriju un autobusu ceļojumus uz Austriju. Ne mazāk interesanti tūristiem būs autobusu ceļojumi uz Šveici un autobusu ceļojumi uz Vāciju. Arī citi autobusu ceļojumi pa Eiropu ir ne mazāk populāri un pieprasīti, un mūsu tūrisma aģentūra Ozolciems Tūre ir gatava piedāvāt Jums jebkuru no tiem.

Ceļojiet, izbaudiet dzīvi, mēģiniet uzzināt cik vien iespējams ko jaunu un iepriekš nezināmu, izvēlieties autobusu ceļojumus uz Čehiju, kā arī autobusu ceļojumus pa Eiropu.

Mēs esam pārliecināti, autobusu ceļojumi uz mūsu valsti padarīs Jūsu braucienu maksimāli komfortablu, Jūs varēsiet ieraudzīt mūsu valsts krāšņumu un brīnumus savām acīm.

Atpakaļ uz sarakstu