šeit social

Working Days: 10:00 - 16:00

Weekend: Not working

			Ceļojumi uz Austriju, autobusu tūres, autobusu ceļojumi
Ceļojumi uz Austriju, autobusu tūres, autobusu ceļojumi no tūrisma aģentūra Ozolciems Tūre. Šādus satriecošus ceļojumus Jūs neaizmirsīsiet nekad.

Ceļojumi uz Austriju dāvās neaizmirstamas atmiņas

Pašā Eiropas sirdī atrodas pasakainā, izsmalcinātā, skaistā Austrija. Šī absolūti pārsteidzošā valsts ir ideāla jebkurai tūristu kategorijai. Ja Jūs nolēmāt iepazīties ar to tuvāk, izpētīt tās skaistākās apskates vietas, kultūru, izbaudīt Alpu kalnu gleznaino skaistumu, novērtēt satriecošo arhitektūru, Jums nepieciešami ceļojumi uz Austriju, ar kuru organizēšanu nodarbojas tūrisma aģentūra Ozolciems Tūre. Autobusu ceļojumi no Rīgas notiek regulāri, tāpēc jau daudzi ir izmantojuši šo unikālo iespēju. Turklāt, palikuši ļoti apmierināti, jo saņēma daudz neticamu iespaidu, emociju, laimīgu mirkļu, spilgtu atmiņu.

Sadarbības ar tūrisma aģentūras Ozolciems Tūre priekšrocības:

  • Mūsu datu bāzē ir tikai interesantākie, aktuālākie piedāvājumi, jo tā nepārtraukti tiek atjaunināta.
  • Visas autobusu tūres tiek veiktas par pieņemamu cenu, tāpēc, mūsu piedāvājums var ieinteresēt ļoti daudzus ceļotājus. Šādas tūres tiek uzskatītas par ekonomiski izdevīgām, ļaujot iegūt daudz patīkamu iespaidu.
  • Ceļojumu organizēšana tiek veikta visaugstākajā līmenī, jo mēs ar to nodarbojamies daudzus gadus, zinām šī procesa visas nianses un īpatnības, kā arī augstu vērtējam savus klientus, cienām savu reputāciju.
  • Ja Jūs izlēmāt, ka nepieciešami ceļojumi uz Austriju, esiet gatavi ceļot mājīgā, mūsdienīgā, ērtā autobusā, patīkamā kompānijā.
  • Ekskursiju maršruti aizvedīs uz lielākajām valsts pilsētām, iepazīstinās ar skaistiem, miniatūriem, tai pat laikā kolorītiem ciematiem. Austrija aizraus Jūs no pirmās minūtes, bet jaukās atmiņas par to sildīs Jūsu sirdi ilgu laiku.
  • Garantējam pirmklasīgu apkalpošanu, individuālu pieeju katram klientam, vienmēr esam gatavi palīdzēt izvēlēties ceļojumu.

Šādus satriecošus ceļojumus Jūs neaizmirsīsiet nekad. Jums gribēsies atkārtot autobusu tūres uz dažādām valstīm, jo tas dod iespēju daudz ko ieraudzīt, izbaudīt lieliskos valsts skatus, taču Austrija saglabāsies Jūsu atmiņā uz visiem laikiem.

Ja Jūs gribat apmeklēt skaistāko Eiropas valsti, kur ainavas un pilsētu skati ir kā no pastkartēm, Jums noteikti jāveic ceļojumi uz Austriju no Rīgas, ar mūsu operatoru.

Back to list